Top
Секція здоров’я очей

Здоров’я ваших очей


Кон’юнктивіт, синдром сухого ока, блефарит, халязіон, ячмінь є найпоширенішими захворюваннями очей. У нашому розділі “Здоров’я очей” ви дізнаєтесь більше про ці захворювання, про їх симптоми, перебіг та лікування. Інфекція та алергія можуть негативно вплинути на око людини.

 

Кон’юнктивіт
Однією з найпоширеніших загроз для ока є кон’юнктивіт. Це запалення очної тканини, яке називається кон’юнктива. Кровоносні судини цієї мембрани набрякають при інфікуванні кон’юнктиви. Це може спричинити почервоніння. Кон’юнктивіт може виникнути в будь-якому віці. Якщо ускладнень немає, то кон’юнктивіт безпечний для зору. Виділяють вірусні, бактеріальні чи алергічні форми кон’юнктивіту, у цьому розділі ми представимо інформацію про форми кон’юнктивіту та різні способи лікування.

Більше інформації про кон’юнктивіт:

 

 

  

 
Синдром Сухого Ока може бути викликаний багатьма різними факторами та, в більшості випадків, вимагає лікування очними краплями, які можуть бути різних типів: змащувальні, зволожуючі, мукоадгезивні. Théa отримала величезний досвід у цій галузі завдяки розробці повного асортименту сльозозамінників, що не містять консервантів, в однодозових флаконах або у багатодозовому флаконі ABAK®.
 
Доведено, що слід уникати використання консервантів, оскільки вони мають шкідливий вплив на повіки, очну поверхню та якість сліз.
 

Більше інформації про синдром сухого ока:

 

 

Розділ
Синдром Сухого Ока

more

 

 

Ячмінь - це інфекція в області імплантації вій, яка називається «пілоїзний фолікул». Це виглядає як невелика опуклість розміром із зерно ячменю (звідси і назва), червона, гаряча, болюча, розташована на краю повіки та по центру на одній вії. Він з’являється протягом доби-двох, а потім, у міру дозрівання, на поверхні ячменю утворюється жовтувато-біла кишеня гною.

Більше інформації про ячмінь: 

 

 

Розділ
Ячмінь

more

 

Блефарит - це запалення зовнішнього краю повіки, яке може поширитися на всю повіку. При блефариті повіки червоніють і набрякають, також на шкірі повік і біля основи вій можуть утворюватися дрібні лусочки. Найчастіше одночасно уражаються обидва ока, і в області повіки відчуваються характерні для цього захворювання хворобливість і свербіж. Також можуть виникати: почервоніння очей, відчуттям піску в очах, печінням, свербінням та навіть виділеннями.  

Більше інформації про блефарит:

 

Розділ
Блефарит

more

 

Халязіон - це гаряча, червона, болюча шишка під або на повіці, яка з’являється протягом доби-двох. Його розмір може бути таким, як сочевиця чи горох, а іноді навіть оливка. Халязіон може знаходитися на зовнішній стороні повіки, де його легко помітити, але він може бути також на внутрішній стороні: ззовні повіка просто червоніє і набрякає, а щоб побачити халязіон, повіку треба вивернути.

Більше інформації про Халязіон:

 

Розділ
Халязіон

more

 

Алергія - це синдром захисту організму від алергену. Це надмірна реакція імунної системи на чужорідну для організму речовину. При безпосередньому контакті з навколишнім середовищем саме очі найчастіше страждають на алергічні реакції, особливо це може впливати на повіки, кон’юктиву та рогівку. Такі алергічні реакції очей траплялися часто - приблизно у 40-60% алергіків виникають очні симптоми - і це тягар. Дізнайтеся, у яких формах бувають ці алергічні захворювання, які причини їх виникнення та способи лікування!

Більше інформації про Алергію:

Розділ
Алергія

more