- A-
- A+
Слід вжити деяких запобіжних заходів
Деякі люди особливо схильні до хронічного (рецидивуючого) халязіона.
У цьому випадку для запобігання рецидивів рекомендується щоденно доглядати за повіками: прогрівати повіки теплим вологим компресом протягом 5 хвилин з наступним масажем повік спеціально призначеною для цього стерільною серветкою Блефаклін®.
Якщо халязіон пов’язаний із хронічним захворюванням (розацеа, сухість очей …), корисно також використовувати зволожуючі та змащувальні очні краплі для зменшення запалення очної поверхні, наприклад, Теалоз® Дуо.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я!
Реклама виробу медичного призначення. Засіб має побічну дію: у поодиноких випадках може спричинювати слабке подразнення очей. Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем та ознайомтеся з інструкцією. Зберігати в недоступному для дітей місці Реквізити декларації про відповідність №UA.TR.0980038-16 до 10 липня 2026. Виробник: Лаборатуар Теа, 12 rue Louis Blériot 63017, Clermont-Ferrand Cedex 2 France, www.laboratoires-thea.com
ЩО РОБИТИ, ЯКЩО У МЕНЕ ХАЛЯЗІОН?
Лікування халязіону вимагає пом’якшення та спорожнення секрету запаленої залози шляхом догляду за очима, що проводиться двічі на день: нагрівання повіки вологим і теплим компресом протягом 5 хвилин з подальшим масажем закритої повіки, стерильною серветкою, призначеною для цього (Блефаклін®). Також слід проконсультуватися з офтальмологом, який при необхідності підбере антибіотик або стероїдну мазь для догляду за повіками протягом 10 днів.
До кого я повинен звернутися при виникненні Халязіону?
Якщо у вас халязіон вперше, найкраще, щоб діагноз підтвердив лікар офтальмолог. Крім того, тільки лікар може призначити правильне лікування. На стадії кісти необхідно її видалити хірургічним шляхом – це втручання проводиться за декілька хвилин офтальмологом під місцевою анестезією. Рецидиви халязіона вимагають консультації офтальмолога для встановлення причини.