Top
Секція здоров’я очей

Синдром Сухого Ока


Синдром Сухого Ока може бути викликаний багатьма різними факторами, у більшості випадків, вимагає лікування очними краплями, які можуть бути різних типів: змащувальні, зволожуючі, мукоадгезивні. Théa отримала величезний досвід у цій галузі завдяки розробці повного асортименту сльозозамінників, що не містять консервантів, в однодозових флаконах або у багатодозовому флаконі ABAK®.
Доведено, що слід уникати використання консервантів, оскільки вони мають шкідливий вплив на повіки, очну поверхню та якість сліз.


Що відомо про трегалозу?
Що таке трегалоза?

Молекула трегалози, відома своїми захисними, змащувальними та зволожуючими властивостями, є природним цукром, що запобігає денатурації білка та деградації ліпідів. З цієї статті з’ясуйте все, що важливо знати про трегалозу, її визначення, властивості та використання.

more

Що таке Синдром Сухого Ока?
Визначення

Сухість очей, або синдром сухого ока є хронічним захворюванням поверхні ока, яке пов'язане з відхиленнями в складі слізної рідини та/або в її кількості.

more

Які симптоми Синдрому Сухого Ока?
Симптоми

Симптоми сухості очей не є специфічними, тому їх також можна зустріти під час алергії або очних інфекцій ...

more

Які причини виникнення Синдрому Сухого Ока?
Причини

Існують певні обставини, що зменшують виробництво сліз нашим організмом. Деякі з них сприяють випаровуванню сліз, зокрема запалення, яке може пошкодити мейбомієві залози та слизові клітини.

more

Як лікувати Синдром Сухого Ока?
Лікування

Якщо у вас є симптоми сухості очей, важливо отримати консультацію офтальмолога, який може поставити діагноз за допомогою спеціальних тестів і призначити найкраще лікування.

more

Синдром Сухого Ока і тривала робота за екраном
Сухість очей і робота за екранами

Через свою професію ви зобов’язані провести кілька годин перед екраном комп’ютера. Останнім часом ви відчуваєте поколювання в очах. Очі сльозяться, зір затуманений, часом стає розмитим, і у вас є потреба потирати очі неприродно часто. Ці події можуть бути пов’язані з тривалим перебуванням на екраном. Ви, мабуть, страждаєте від того, що лікарі називають "СИНДРОМ СУХОГО ОКА".

more