Top
Дослідження та інновації

Партнерство


Théa прагне до побудови міцних, стійких партнерських відносин, підписуючи ліцензійні угоди з дослідниками, університетами та фармацевтичними або біотехнологічними компаніями.Співпраця між державними та приватними дослідженнями
Institut de la Vision

Théa розпочала новий тип співпраці між державними та приватними науковими дослідженнями, створивши дослідницький центр в "Institut de la Vision" у Парижі в офтальмологічній лікарні "Quinze-Vingts". Це - один з найважливіших дослідницьких центрів з хвороб очей у Європі, задуманий як місце для зустрічей та обміну ідеями. Наукові, клінічні та промислові дослідницькі групи знаходяться під одним дахом, що заохочує до обміну концепціями та методами, взаємного збагачення навичками та створенню нових напрямків досліджень. Метою інституту є відкриття нових методів лікування захворювань, що спричиняють погіршення зору, таких як вікова макулярна дегенерація, глаукома або діабетична ретинопатія.

more

Живлення очей та хвороби
Університетська клініка Бордо та департамент U897 в INSERM

У галузі дієтичних добавок для здоров’я очей Théa підтримує дослідження “Alienor”, ​​розпочате у 2006 році, яке є одним з небагатьох сучасних епідеміологічних досліджень, що включає як дані по харчуванню, так і офтальмологічні дані. Це дослідження є результатом співпраці між відділом епідеміології та біостатики U897 у Inserm, та офтальмологічним відділенням університетської клініки Бордо. Це - винятковий інструмент для вивчення ролі харчування при захворюваннях очей.

more

Партнерство з
Ophta Biotech

Théa є партнером Ophta Biotech, асоціації, яку підтримує Eurobiomed, що об'єднує ключові лікувальні та дослідницькі офтальмологічні установи, а також асоціації пацієнтів. Його мета - сприяти появі нових проектів і розробці нових інструментів для людей зі слабким зором.

more