Top
Дослідження та інновації

Théa, впровадження інновацій

Постійний інноваційний процес та унікальний досвід, на 100% присвячений офтальмології.

Методи хірургічного втручання та терапевтичні підходи розвиваються дуже швидко завдяки останнім відкриттям у патофізіології, біотехнології та генетиці. Ці досягнення також принесуть нові офтальмологічні методи лікування. Саме тому Théa продовжує інвестувати в науково-дослідні роботи, щоб залишатися на передовій інновацій і бути першовідкривачем у нових поколіннях продуктів для офтальмології.Наші
Стратегічні тенденції розвитку

Майже з моменту заснування, Théa була відома своїми численними інноваціями. Стратегія Laboratoires Théa у галузі досліджень та розробок зосереджена на трьох напрямках розвитку:

■ Інноваційні системи доставки ліків
■ Розробка нових молекул для офтальмологічного використання
■ Удосконалення існуючих продуктів шляхом розвитку галенів
 

more

Інтернаціоналізація
Оригінальний дослідницький підхід

Щоб уникнути громіздкості структури та залишатися на передовій прогресу, Théa зробила аутсорсинг одним із стовпів своєї R&D стратегії.
Конфіденційні завдання із високою доданою вартістю, як і раніше, виконуються всередині компанії. Проведення доклінічних (фармакологія, фармакокінетика, токсикологія) і клінічних досліджень передається на субпідряд. Такий підхід дозволяє систематично мати доступ до найкращих міжнародних команд та експертів з кожної дисципліни та предмету.

more

Наші
Партнерства

Théa прагне до побудови міцних і стійких партнерських відносин, підписуючи ліцензійні угоди з дослідниками, університетами та фармацевтичними або біотехнологічними компаніями. Théa також заснувала новий тип співпраці між державними та приватними дослідженнями, створивши дослідницький супутник у "Institut de la Vision".

Théa також намагається активно підтримувати винахідників у процесі відновлення та захисту своїх досліджень (патенти, передача ноу-хау).

more

Наша
Якість

Théa відповідає найвищому рівню нормативних вимог на міжнародному рівні. Компанія отримала статус фармацевтичного закладу, який відповідає вимогам Європейської належної виробничої практики, а також має сертифікат ISO 13485.

Це прагнення до досконалості дозволило зареєструвати нашу продукцію у багатьох країнах, у тому числі у тих, що мають найвищий рівень вимог (Європа, Японія, США). Протягом багатьох років досконалості Théa набула значного досвіду у галузях регулювання та міжнародної реєстрації.

 

 

more