Top
Компанія

Безконсервантні технології

Догляд за очима допомагає захистити зоровий потенціал. Компанія Théa стала першовідкривачем, а сьогодні є світовим лідером у галузі виробництва офтальмологічних засобів, що не містять консервантів.

У 1950-х роках провадження консервантів в офтальмологічну продукцію для запобігання бактеріальному забрудненню після відкриття флакона було значним прогресом. Проте, сорок років потому, численні публікації наголошували на згубному впливі консервантів на рогівку, кон`юнктиву та слізну плівку: було доведено, що консерванти спричиняють подразнення, запалення та сухість очей.

Вирішенням цієї проблеми стало виведення на ринок флаконів з одною дозою розчину. Однак, цей варіант упакування є дорогим та не екологічним, крім того, складним у застосуванні для літніх пацієнтів.
У 1990-ті роки, після десятирічних досліджень, компанія Théa винайшла перший флакон багаторазового використання, що зберігає очні краплі стерильними без додавання до них консервантів – ABAK®.

Завдяки Théa офтальмологія вступила в еру без консервантів, що дозволило пацієнтам скористатися цілим спектром процедур по догляду за очима, які охороняють їх зоровий потенціал.Шкідливий вплив консервантів
Що таке консервант?

Донедавна фахівці рекомендували додавати антимікробний агент, або консервант, до очних крапель в багатодозових ємностях, щоб запобігти мікробному забрудненню та обмежити його поширення після відкриття флакону.

Однак, завдяки дослідженням, доведено: консерванти токсичні для очної поверхні, та найбільше зашкоджують пацієнтам, які застосовують очні краплі протягом тривалого часу.

Є різні групи консервантів. Їхній поділ обумовлений фізико-хімічними властивостями, спектром активності, токсичністю для очної поверхні, а також здатністю спричинювати алергічні реакції. Це можуть бути похідні ртуті, спирти, парабени й оксихлоридні комплекси, сполуки амонію, головний з яких- бензалконію хлорид (БАХ) - є найбільш використовуваним консервантом в офтальмології.
 

more

Консерванти
Про шкідливий вплив консервантів

Тривале застосування очних крапель, що містять один або кілька консервантів, призводить до змін слізної плівки, поверхневих структур (кон'юнктиви, рогівки) та глибоких структур ока.
Найлегшими симптомами порушень є дискомфорт або подразнення з відчуттям сухості очей. У більш складних випадках наслідками застосування консервантів є запалення різного ступеня складності, що може спричинити розвиток фіброзу в оці, з підвищеним ризиком невдалого результату при хірургії глаукоми.

Складність побічних ефектів залежить від тривалості лікування, дозування, типу й концентрації консервантів в очних краплях.
Як же можна мінімізувати ці наслідки?
Найкращий спосіб обмежити ці ускладнення - зменшити частоту застосування очних крапель з консервантами, а в ідеалі – застосовувати безконсервантні очні краплі.
 

more

Безконсервантні технології від Théa
Система ABAK®

 

Пляшка ABAK® це надзвичайно безпечний, технологічно вдосконалений дозатор, який подає до 300 крапель через фільтр, що запобігає мікробному забрудненню. Постійні вдосконалення зробили його меншим за розміром, зручнішим при використанні, ефективнішим проти мікробів та забруднень, тому його вміст тепер можна використовувати протягом 3 місяців після відкриття, на відміну від 2 до 4 тижнів для класичної багатодозової пляшки з консервовантом.

Екологічно чисте нововведення
Ця концепція постійного розвитку є реальним прогресом для навколишнього середовища. Флакон ABAK® об’ємом 10 мл містить 300 крапель, що дозволяє провести процедуру 150 разів в обидва ока. Іншими словами, флакон еквівалентний 150 одиницям одноразової дози.

 

Для отримання додаткової інформації::зверніться до брошури "ABAK®, технологія в пляшці"

more

Безконсервантні технології від Théa
Steri-Free®

 

Туба Steri-Free Technology®  дає можливість пропонувати гелі, що містять лише основні необхідні інгредієнти, без консервантів, псевдоконсервантів та інших подразників. Завдяки цьому нововведенню, Théa підтвердила свій імідж винахідника та своє місце лідера у боротьбі зі шкідливим впливом консервантів у засобах для догляду за очима.

 

 

 

  

more

Безконсервантні технології від Théa
Easygrip®

 


Easygrip® це інновація, яка поєднує нову технологію з пляшкою без консервантів і використовується для певних молекул, несумісних із системою ABAK® Його ергономічна форма спроектована таким чином, щоб її легко було тримати пацієнту та легко закрапувати в око необхідну кількість крапель.

 

 Для отримання додаткової інформації про те, як користуватися пляшкою із технологією Easygrip® від Théa's:

 

more

Безконсервантні інновації від Théa
Флакон одноразової дози

Незважаючи на свою високу вартість та складність в роботі, одиничні дози залишаються формою упакування, яка найкраще підходить для короткочасного лікування та періодичного використання.

more