Top
Компанія

Галузі спеціалізації

Діяльність Компанії Théa на 100% присвячена догляду за очима. Ми пропонуємо повний асортимент продуктів, як профілактичних, так і лікувальних, в області діагностики, хірургії та терапії, починаючи від відомих класичних та закінчуючи сучасними інноваційними продуктами.

У найближчі роки наша R&D стратегія буде зосереджена на розробці інноваційних методів лікування у таких сферах, як:

■ глаукома
■ алергія
■ сухість очей
■ інфекції очей та повік
■ гігієна повік
■ хірургія ока
■ задній сегмент ока

Також пріоритетним напрямком розробок залишається постійне вдосконалення системи ABAK®.Терапевтичний напрямок
Очна алергія

Астма, сінна лихоманка, харчова алергія ...... за останні десятиліття частота виникнення алергічних реакцій надзвичайно зросла до такої міри, що їх зараз можна розглядати як третю проблему охорони здоров'я у світі.

У зв’язку з побічними ефектами препаратів на основі кортизону у галузі лікування алергічних захворювань очей протягом багатьох років фармацевтична промисловість була змушена розробляти альтернативні терапевтичні методи лікування.

Також Théa була першовідкривачем у цій галузі, по-перше, завдяки відкриттю NAAGA*, багатофакторної антиалергічної молекули. Théa також розробила перші нестероїдні протиалергічні очні краплі без консервантів у флаконах ABAK®, а також в однодозових флаконах.
 *(N-ацетил-аспартілглутамінова кислота (NAAGA) пригнічує адгезію лейкоцитів до активованих ендотеліальних клітин і знижує індуковану цитокінами експресію молекул адгезії)

more

Терапевтичний напрямок
Глаукома

На сьогоднішні було проведено багато досліджень цієї хвороби, яка є основною причиною сліпоти, та розроблено багато нових ефективних лікарських засобів.

Завдяки досвіду Théa у галузі продуктів, що не містять консервантів, та ноу-хау у фармацевтичній розробці, було створено перший бета-блокатор без консервантів у багатодозовому флаконі ABAK®, а потім і перший гель для очей зі зниженою концентрацією та дозуванням один раз на день.

Ось чому Théa пропонує найширший асортимент продуктів без консервантів для лікування глаукоми. Слід уникати використання консервантів для лікування глаукоми через їх згубний вплив на очну поверхню.

more

Терапевтичний напрямок
Синдром сухого ока

Синдром сухого ока може бути викликаний багатьма різними факторами та, в більшості випадків, вимагає лікування очними краплями, які можуть бути різного типу - мастильними, зволожуючими, мукоадгезивними.

Théa накопичила великий досвід у цій галузі, розробивши повний асортимент сльозозамінників, без консервантів, в однодозових флаконах або в багатодозових флаконах ABAK®.

Нова робота, що визначає патологію сухості очей, зосереджена на центральній ролі клітинного дистресу, який викликає ураження тканин. На основі цих висновків Théa розробила Théaloz (медичний засіб): розчин у флаконі ABAK®, що поєднує захисні якості трегалози з гідратуючими та змащувальними властивостями гіалуронової кислоти.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!
Реклама виробу медичного призначення. Засіб має побічну дію: у поодиноких випадках може спричинювати слабке подразнення очей. Перед застосуванням обов'язково проконсультуйтеся з лікарем та ознайомтеся з інструкцією. Зберігати в недоступному для дітей місці Реквізити декларації про відповідність №UA.TR.0980038-16 до 10 липня 2021. Виробник: Фарміла-Теа Фармацеутіці С.П.А; вул. Е. Фермі, 50, 20019 Сеттімо Міланесе (MI), Італія (Farmila-Thea Farmaceutici S.P.A.; Via. Е. Fermi, 50, 20019 Settimo Milanese (MI), Italy)
 

more

Терапевтичний напрямок
Інфекція очей

Théa є головним учасником цього ринку, маючи асортимент очних крапель та офтальмологічних мазей, що містять різні антисептики та антибіотики, що охоплюють цілий спектр інфекційних захворювань очей легкого та серйозного характеру.

Théa досягла нового орієнтиру в цій галузі, надавши перші очні краплі з антибіотиками, що належать до сімейства макролідних, в однодозових флаконах з триденним графіком лікування. Другий важливий крок був зроблений із схваленням Європейським Союзом першого та єдиного антибіотика, що вводиться в око після операції з приводу катаракти, відповідно до рекомендацій органів охорони здоров’я.

more

Терапевтичний напрямок
Запалення очей

З приходом кортикостероїдів, а потім нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗЗ) протизапальні методи лікування в офтальмології революційно змінилися.
Як і в інших областях, Théa розробила різні очні краплі без консервантів у однодозових та багатодозовому флаконі ABAK®. Відсутність консервантів має важливе значення в цій галузі: консерванти посилюють запалення очей.
Théa продовжує пошук нових поколінь протизапальних препаратів та нових систем постачання лікарських засобів для сітківки ока та очної поверхні.
 

more

Терапевтичний напрямок
Очний герпес

На сьогодні очний герпес, що є важкою патологією, на щастя, вдало стримується особливо ефективними протигерпетичними очними краплями та мазями. У цій галузі Théa розробила гель для очей. Це - єдиний лікарський засіб, розроблений за останні три десятиліття для лікування очних інфекцій, спричинених вірусом герпесу.

more

Терапевтичний напрямок
Мідріаз

Розширення зіниці (мідріаз) необхідне під час планових оглядів очей та перед операцією з приводу катаракти. Théa пропонує офтальмологам класичні форми (очні краплі) та дві інноваційні способи доставки мідріатиків:

- Очна вставка, поміщена у внутрішній кут ока перед операцією з приводу катаракти або розширеним оглядом.
- Розчин, що поєднує два мідріатики та анестетик, призначений для введення в око на початку операції з приводу катаракти.

Ці дві форми дозволяють одноразове введення, таким чином, обмежують дозу доставлених активних інгредієнтів та полегшують організацію догляду за пацієнтом.

more

Терапевтичний напрямок
Догляд за повіками

Багато проведених досліджень виявили негативний вплив дисфункції мейбомієвих залоз. Вани розташовані у повіках, постійно виділяють ліпіди, що складають частину слізної плівки, сповільнюючи її випаровування. В даний час пацієнтам, які страждають від дисфункції цих залоз, що може спричинити супутні захворювання, такі як задній блефарит, мейбоміти, розацеа, халязія рекомендуються гігієна та прогрівання повік.
 

Терапевтичний напрямок
Гігієна повік

Багато захворювань очей пов’язані з відсутністю гігієни повік та області навколо очей. Більше того, останні дослідження показали необхідність належного очищення повік перед операцією на оці. Тому Théa у співпраці з найкращими фахівцями в галузі галеники та офтальмології розробила низку дермокосметичних продуктів.
 

more

Терапевтичний напрямок
Живлення очей

На сьогоднішній день підтверджено роль харчування у здоров’ї очей. Théa була однією з перших офтальмологічних компаній, яка випустила харчову добавку Nutrof®* для здоров'я очей у Європі.

Дієтичні добавки постійно вдосконалюються згідно з результатами наукових досліджень. Компанія Théa завжди або фінансує, або проводить кілька епідеміологічних та клінічних досліджень у цій галузі. Ці дослідження є винятковим інструментом для вивчення ролі харчування у захворюваннях очей.

*цинк сприяє підтримці нормального зору.

more