Top
Фонд Théa

Комітет та Рада Директорів


Fondation Théa управляється Радою директорів, під головуванням Сержа Реснікова (доктор медичних наук) і складається з п’яти членів, включаючи:

■ Дві третини (тобто три людини): колегія представників Засновника та представників персоналу,
■ Щонайменше одна третина (тобто дві людини): колегія осіб, колегія людей, які мають кваліфікацію у сферах діяльності Фонду.

Науковий комітет підпорядковується Раді Директорів.

Він несе відповідальність за вивчення та відбір усіх проектів чи різновидів діяльності, що підпадають під мету Фонду, або що Фонд може реалізувати або підтримати. Він збирається як мінімум два рази на рік.

 

Рада директорів

Слово Президента

Серж Ресніков, доктор медичних наук, доктор філософії

Член виконавчого комітету Міжнародного агентства з профілактики сліпоти (IAPB), член Піклувальної ради Міжнародної ради з офтальмології (ICO) та директор програми.

Гуманітарна дія повинна підтримувати зв’язок із минулим та будувати мости до майбутнього. Очевидно, що всі фармацевтичні компанії мають необхідний досвід і ноу-хау для боротьби з хворобами, і багато з них прагнуть діяти і далі у рамках своїх звичних місій. У ситуації Fondation Théa нам пощастило, що ми маємо можливість пов’язати наші дії за 150 років історії. Ми маємо шанс продовжувати справу людей, які протягом поколінь створювали та розвивали європейську офтальмологію до найвищих світових стандартів, розробляючи з самого початку справжню етику участі та відповідальності.

Нам також пощастило, що ми можемо скористатися європейським впливом Laboratoires Théa.

Науковий комітет Fondation Théa очолить Філіп Кестелін, професор офтальмології та завідуючий кафедрою офтальмології Университету Ганда (Бельгія), до його складу входять найкращі європейські експерти.

Роль комітету полягатиме у тому, щоб допомогти нам у вивченні та відборі проектів, які відповідають цілям Fondation Théa, та пропонувати традиційні чи інноваційні пропозиції. Міжнародно визнаний досвід членів комітету та їх різноманітний, але взаємодоповнюючий досвід гарантують нашим обговоренням актуальність і насиченість. Таким чином, ми будемо впевнені в обраних проектах, відібраних за їх значенням і впливом у боротьбі з хворобами, що викликають сліпоту, особливо шляхом підготовки офтальмологів та інших професій, що займаються доглядом за очима.

Склад Ради директорів

Анрі Шибре

Жан-Фредерік Шибре

Філіп Кестелін

Дідьє Рено

Серж Ресніков

Науковий комітет

Голова наукового комітету: Філіп Кестелін

Сергей Астахов (Росія)

Роберт Чаппелл (Великобританія)

Борха Коркостегі (Іспанія)

Лоуренс Дежарден (Франція)

Філіп Кестелін (Бельгія)

Монсеф Хайралла (Туніс)

Фолькер Клаус (Німеччина)

Ян Мердок (Великобританія)