Top
Фонд Théa

Доступ до навчання

Сприяння якісній медичній підготовці

Один із двох пріоритетів Фонду Théa – дати можливість лікарям і медсестрам із франкомовних і португаломовних країн Африки пройти навчальні курси або в своїй країні, або в кращих французьких або міжнародних офтальмологічних відділеннях, а потім застосувати отриманий досвід в практиці, щоб безпосередньо приносити користь місцевому населенню. 
Навчання команд з Ophtamo Sans Frontières, нашого партнера по боротьбі з трахомою в Північному Камеруні:
• Надано підтримку програмі «Навчання вчителів», створеної Міжнародною радою офтальмологів (ICO) для поліпшення підготовки з офтальмології у франкомовних країнах Африки, де росте попит на офтальмологічні послуги.
• Навчання лікарів та менеджерів у галузі первинної офтальмологічної допомоги в трьох округах регіону Догон в Малі в партнерстві з іспанським фондом «Очі світу» («Охос дель Мундо»).
• Проведено навчання по хірургії катаракти на медичному факультеті Конакрі (Гвінея) для лікаря з лікарні Бетесда в Котону.
• Навчання лікаря з Беніну з орбітальної та окулопластічної хірургії в офтальмологічній лікарні Avarind в Мадураї (Індія).
• Проведено навчання фармацевтів з африканського континенту з приготування офтальмологічного циклоспорину місцевої дії, імунодепресанта, що використовується в трансплантології.
• Фінансування плакатів для алжирських шкіл з метою підвищення обізнаності дітей про небезпеку трахоми.

Незабаром для африканських офтальмологів буде організовано підготовку на хірургічному тренажері в клінічній лікарні Габріель-Монпье у Клермон-Феррані.