Top

Всесвітній день зору

Давайте відкриємо очі

Ми живемо в прекрасному світі, але не кожен може його побачити. 253 мільйони людей страждають на погіршення зору, а 36 мільйонів є сліпими або незабаром можуть осліпнути. Проте 80% усіх порушень зору тепер можна запобігти, лікувати, або вилікувати.

Створений у 2012 році, Фонд Théa має на меті сприяти у Франції та за її межами гуманітарним ініціативам та ініціативам загального інтересу для сприяння боротьбі зі сліпотою та докласти зусиль для покращення здоров’я очей по Всьому Світу.

Ще в XIX столітті доктор Поль Шибре, фахівець з питань трахоми та засновник Французького товариства офтальмологів (S.F.O.), був попередником у гуманітарній галузі на африканському континенті. Сьогодні його нащадки, Анрі та Жан-Фредерік Шибре, продовжили та посилили його дії у франкомовних та португаломовних країнах, яким, як правило, менше допомагають, ніж їх англомовним сусідам.

Оскільки трахома залишається основною причиною інфекційної сліпоти, Фонд Théa визначив боротьбу з цією хворобою своїм пріоритетом. Оскільки доступ до лікаря залишається головною проблемою на африканському континенті, він перетворив освіту в другу боротьбу і виділив значні інвестиції на підготовку офтальмологів та інших спеціалістів, що займаються здоров’ям очей.