Top
Кар'єра

Зростаємо разом

Théa впроваджує інновації та розвиває навички

З часу створення Théa основною стратегією було та залишається інвестування у людський капітал компанії. Наш пріоритет – розвиватися разом з нашими робітниками, розвиваючи їхні навички, розпізнаючи потенціал і залучаючи, пропонуючи регулярні можливості для внутрішнього кар’єрного росту та просування в рамках Компанії.Активна роль
Впровадження інновацій

Théa має підприємницьку традицію: ми не просто розробляємо проекти, а й втілюємо їх у життя. Співробітники Théa активно реагують, вони проявляють ініціативу, стимулюючи зміни.

more

Етичні цінності
Повага

Théa відома своєю відданістю етичним цінностям, які дотримуються та виховуються всіма співробітниками, незалежно від їх посади, та своєї повсякденної роботи.

more

Етичні цінності
Людський вимір

Однією з сильних сторін Théa є розмір її структури, що пропонує безліч переваг. Близькість директорів та управлінських команд дає нам велику перевагу перед нашими конкурентами: ми уважні, чуйні та гнучкі.
Цей людський вимір також забезпечує різноманітність заходів для кожної посади, які збагачуються щоденними обмінами та взаємодіями між командами.
 

more