Top
Компанія

Наші переваги

Сукупність унікального наукового, технічного, адміністративного та комерційного досвіду у світовій офтальмології є ключовим фактором позитивного динамічного розвитку компанії Théa

Наша спеціалізація: офтальмологія.

Декілька поколінь родини Шибре присвятили себе офтальмології. Виконавчі акціонери Анрі та Жан-Фредерік Шибре постійно контактують з офтальмологами всього світу.

Отже, Théa – це поєднання знань і технологій, що становлять її нематеріальний живий капітал. Сьогодні, як і раніше, Théa спрямована у майбутнє.

На фото: Анрі та Жан-Фредерік ШибреСтратегія, побудована на знаннях
Присутні у всіх областях офтальмології

У той час як багато фармацевтичних компаній дотримуються блокбастерної стратегії, зосереджуючись на кількох молекулах, декількох захворюваннях та кількох лікарських засобах, компанія Théa намагається задовольнити всі потреби офтальмологів, охоплюючи всі терапевтичні класи від алергії до глаукоми та сухість очей через антибіотикотерапію, протизапальні засоби та ін.

more

OНаш абсолютний пріоритет
Інновації

Інновації - це постійний стан душі. Théa постійно шукає рішення: розробити підходи до захворювань, для яких в даний час немає лікування, або удосконалити існуючі методи лікування, покращивши ефективність та прихильність до лікування, спростивши існуючу процедуру або зробивши її безпечнішою, зменшивши побічні ефекти. Théa - першопроходець у ряді терапевтичних областей, і продукти, що не містять консервантів, стали її постійним пріоритетом.

more

Наш
Сімейний дух

Сімейний дух Théa є джерелом її динамізму та успіху:

■ Гнучкість, чутливість, адаптованість. Théa підтримує сміливість у стратегії, дослідженнях та інноваціях
■ Незалежність. Théa може зосередитись на довгострокових стратегіях, а не на результатах наступного кварталу. Наша компанія вільна від обмежень на фондовому ринку, і ми приділяємо особливу увагу підтримці високого рівня інвестицій. Ми приймаємо швидкі, але зважені рішення.
Люди. Продуктивність Théa базується на неявному соціальному контракті, який гарантує стабільність та якість умов на виробництві для всього нашого персоналу.

more

Внутрішнє та зовнішнє зростання
Стратегія переможців

З моменту свого створення група Théa постійно розширювала свою діяльність завдяки розумному поєднанню внутрішнього зростання (нові країни та нові товари) та здобутків. Зараз компанія є номером один на європейському ринку рецептурних препаратів для очей та лідером у багатьох терапевтичних областях.

more