Top
Освіта

Обмін знаннями

Інновації - не єдиний пріоритет Théa. Освіта й обмін знаннями завжди були важливою традицією для родини Шибре. Théa підтримує багато проектів та педагогічну діяльність.

Оскільки медична практика постійно розвивається, Théa підтримує європейські та міжнародні програми навчання, щоб удосконалювати знання та надавати молодим лікарям можливість використовувати останні досягнення в галузі офтальмології для профілактики та лікування захворювань очей.

Оскільки завтрашній науковий прогрес знаходиться у руках сучасних молодих поколінь, Théa підтримує молодих дослідників в області офтальмології, які проявляють ініціативу, креативність і фантазію, та сприяє розповсюдженню їх робот у міжнародному науковому співтоваристві.Освіта
Європейська рада з офтальмології (E.B.O.)

E.B.O. (Європейська рада з офтальмології) була створена для уніфікації офтальмологічної практики в Європі та приведення її у відповідність до найвищих стандартів шляхом присудження європейського диплому. Щороку багато молодих офтальмологів складають цей іспит, який проводиться під час щорічного конгресу S.F.O. (Французьке товариство офтальмологів). У 2015 році 641 кандидат із 32 різних країн зібралися в Парижі, щоб скласти цей міжнародний іспит. Théa підтримує цю організацію з моменту її створення.

 

more

Освіта
Молоді офтальмологи

З 2014 року група молодих лікарів організувала Європейську зустріч молодих офтальмологів. Théa підтримує цю ініціативу з першого засідання.

 

more

Освіта
EVER

Théa є історичним партнером Європейської асоціації досліджень зору й очей (EVER) та її Фонду. EVER є провідною офтальмологічною дослідницькою асоціацією в Європі. Її щорічний конгрес дозволяє молодим європейським дослідникам виставляти свої роботи.


 

more

Освіта
Університет

Сьогодні Théa виступає засновником і благодійником у створенні першого університетського фонду у Франції, створеного Університетом Оверні. Фінансова підтримка Théa дозволяє університету ініціювати нові навчальні та дослідницькі проекти міжнародного масштабу: створення партнерських відносин із закордонними університетами, спонсорство міжнародних стипендій для лікарів, запрошення висококваліфікованих міжнародних викладачів, надання фінансової допомоги найбільш перспективним дослідникам та організація програм обміну для дослідників.

more

Освіта
TROPHY

У 2012 році Théa запустила “TROPHY”, Європейський конкурс, що дискутує з приводу клінічних випадків патології очей. TROPHY - це щорічний конкурс, метою якого є заохочення студентів і фахівців до активної участі у своїх спеціальностях шляхом обміну результатами клінічних випадків і досвідом. Завдяки своєму успіху, конкурс був відкритий для країн за межами Європи, а тепер став «міжнародним». Щороку існує певна тема. Три переможці призначаються експертами конфіденційно, після об'єктивної оцінки учасників. Переможцям надається можливість представити свій клінічний випадок на симпозіумі Théa, який організовується разом із конгресом.

more

Освіта
Зустріч, присвячена живленню очей

У 2015 році компанією Théa був створений Eye Nutrition Meeting. Це базовий навчальний курс з питань живлення очей для європейських офтальмологів, який має на меті ознайомити їх з останніми дослідженнями та висновками щодо живлення очей при віковій макулярній дегенерації.

more

Освіта
Симулятор хірургії

Théa об'єднала зусилля з університетом Оверні , щоб забезпечити офтальмологічне відділення навчальної лікарні Габріеля-Монппі в Клермон-Феррані ультрасучасними інструментами для навчання хірургії.
У рамках цього партнерства офтальмологів із країн, що розвиваються, зустрічають в Університеті Фонду Théa або Університеті Оверні та надають інтенсивну якісну хірургічну підготовку. Це - найважливіша наша місія, тому що ми знаємо, що існують певні регіони світу, наприклад Африка на південь від Сахари, де сліпота - це тиха трагедія і де на 1 мільйон жителів припадає лише один хірург з катаракти.

more

Освіта
Навчання та Фонд Théa

Одним із двох пріоритетів Фонду Théa є надання можливості лікарям і медсестрам із франкомовної та португаломовної Африки проходити навчальні курси або у своїй країні, або у найкращих французьких або міжнародних офтальмологічних відділеннях, а потім використовувати цей набутий досвід у практиці, безпосередньо допомагаючи місцевому населенню.

more