Top

Практичні семінари Dry Lab з хірургії глаукоми

DRY LAB для молодих офтальмологів

Освіта й обмін знаннями завжди були важливою традицією для родини Шибре. Théa взяла участь у 14-му резиденському курсі EGS, який відбувся 18–19 вересня у Лісабоні, щоб надати організаційну підтримку семінарам DryLab для офтальмологів початківців. Засідання DryLab провів пр. Luis PINTO ABEGAO та д-р Gordana SUNARIC із запрошеними гостями від пр.Joao BARBOSA BREDA, д-р Gauti JOHANESSON і д-р Marta PAZOS.

Théa є ключовим фармацевтичним партнером для очних хірургів, і ми роками активно підтримуємо тренінги для офтальмологів початківців, пропонуючи можливості для розвитку їх медичних знань і вдосконалення основних навичок очної хірургії за допомогою спеціальних семінарів, таких як “DryLab by Théa”.

Сеанси «DryLab by Théa» дуже сподобалися всім учасникам. У цьому заході взяли участь близько 60 молодих людей зі всієї Європи.

Ця освітня діяльність є частиною більш широкої національної та міжнародної програми активної діяльності з розвитку навичок, спрямованої на нове покоління офтальмологів.

 

 

НАВЧАЛЬНИЙ КУРС, ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ
офтальмологів початківців

Навчатись працюючи: це все про освіту

У наш час світ очної хірургії сильно розвинувся та представляє велику панель цікавих хірургічних технік. Важливо, щоб офтальмологи початківці були належним чином навчені кожному з цих методів, щоб потім вони могли ефективно та кваліфіковано працювати.

У цьому контексті Laboratoires Théa вирішила запропонувати офтальмологам початківцям можливість допомагати у сесіях DRY LAB за участю та підтримкою старших хірургів і професорів. Ці сеанси є прекрасною можливістю вивчити хірургічні процедури та жести, пов’язані з хірургією катаракти, капсулорексисом та ушиванням рогівки, трабекулектомією тощо.