Top
Компанія

Компанія Théa

Théa - незалежна фармацевтична компанія, що спеціалізується на дослідженнях, розробці та комерціалізації засобів для потреб офтальмології.

Théa була заснована у 1994 році у Клермон-Феррані та Компанія продовжує своє розширення, відкривши більше 30 філій та офісів в Європі, Росії, Північній та Південній Америці. В даний час група Théa є мережею, що об’єднує понад 1500 співробітників по всьому світу, а її продукція доступна у понад 70 країнах.

Незалежна сімейна компанія Théa була створена на основі досліджень та розробок Анрі Шибре, який належить до 4-го покоління відомої династії офтальмологів. З 2008 року Théa очолює Жан-Фрідерік Шибре (5-те покоління), проте Анрі Шибре залишається керівником холдингу Théa і зараз зосереджується на науковій та фінансовій стратегіях компанії.наш
Бізнес

Зараз Компанія є лідером у декількох терапевтичних напрямках, а також у галузі очних крапель без консервантів. Théa прагне задовольнити всі потреби офтальмологів, незалежно від того, де вони працюють або яку патологію вони лікують, охоплюючи основні терапевтичні напрямки. Théa пропонує повний асортимент сучасних продуктів, починаючи від відомих класичних до інноваційних методів лікування в галузі діагностики, хірургії та терапії.

more

наші
Пріоритети

У середньостроковій / довгостроковій перспективі Лабораторія Théa планує::

■ Розширювати асортимент своєї продукції, щоб повністю задовольнити потреби всіх офтальмологів.
■ Завжди йти в ногу з офтальмологами, будь то дослідники, хірурги та лікарі нехірургічного напрямку, а також підтримувати з ними тісні зв’язки, щоб краще задовольнити їхні потреби та визначити галузі перспективних інновацій.

more

наше
Бачення майбутнього

У найближчі роки Laboratoires Théa ставить перед собою кілька цілей:

■ Інновації: Невтомно продовжуючи дослідження, щоб запропонувати інноваційні молекули та способи введення офтальмологічних продуктів, тим самим зміцнюючи позиції Laboratoires Théa як лідера у виробництві очних крапель без консервантів - у галузі, в якій компанія була першовідкривачем.

■  Міжнародна: розширити та посилити свою присутність у світі та за межами Європи, де Théa вже має міцні опори.

■ Освіта: підтримувати обмін знаннями, особливо серед молодих офтальмологів.

■ Якість: забезпечити збереження цінностей наполегливої праці та якості, оскільки саме на цій надійній основі формується репутація компаній Шибре протягом декількох поколінь.
 

more