Теалоз®Дуо - офтальмологічний розчин для зволоження очей
Top
Препарати

ТЕАЛОЗ® ДУО

Теалоз®Дуо (трегалоза 3%, гіалуронова кислота 0,15%), розроблений компанією Laboratoires Théa, рекомендований для полегшення симптомів синдрому сухого ока для місцевого застосування в очі для забезпечення міттєвого комфорту, що зберігається на протязі усього дня.

Трегалоза володіє унікальною здатністю захищати і підтримувати життєдіяльність клітин при несприятливому впливі навколишнього середовища, є природним біо- та осмопротектором. Наприклад, троянда Ієрихону – рослина, що  виживає в екстремальних умовах пустелі. Завдяки трегалозі, ця висушена рослина після дощу розкривається, зеленіє, розквітає. Ось чому її ще називають “рослиною, що воскресає”.

Гіалуронова кислота давно відома своїми гідратуючими й змащувальними властивостями.

Саме унікальне поєднання трегалози та гіалуронової кислоти в офтальмологічному розчині Теалоз®Дуо забезпечує довготривалий захист, зволоження, змащування поверхні ока та максимальний комфорт для очей.

Теалоз®Дуо може застосовуватись користувачами контактих лінз (сумісний з будь-яким типом матеріалу, при цьому немає необхідності попереднього видалення контактної лінзи).

ЗАВАНТАЖИТИ ІНСТРУКЦІЮ

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВЯ