Дієтична добавка Ресвега® - препарат для підтримки здоров'я зору
Top
Препарати

Дієтична добавка РЕСВЕГА®

Дієтична добавка РЕСВЕГА® Resvega®

ДЛЯ ПІДТРИМАННЯ ЗДОРОВ’Я ЗОРУ

Дієтична добавка, розроблена на основі сучасних наукових досягнень дієтологів та офтальмологів, що спеціалізуються на дослідженні сітківки. Ресвега® містить вітаміни (С,Е) та мікроелементи (цинк, мідь) з антиоксидантними властивостями, лютеїн, зеаксантин, Омега 3 незамінні жирні кислоти (докозагексаєнова кислота (ДГК) і ейкозапентаєнова кислота (ЕПК)) та транс-ресвератрол. Ресвега® допомагає захистити очі від окислювального пошкодження, від шкідливих променів синього спектру сонячного світла. Ресвега® допомагає подолати дефіцит поживних мікроелементів, що може бути спричинений віковими змінами, стресом, збільшенням зорового навантаження, деякими захворюваннями.

Застереження щодо споживання: Ресвега® призначена лише для дорослих. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря, особливо тим, хто хворіє на цукровий діабет, вживає антагоністи вітаміна К, а також вагітним та жінкам в період лактації. Особи, що приймають будь- які ліки, повинні вживати Ресвегу® за умови медичного нагляду. Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування: по 2 капсули на день, бажано під час прийому їжі, з невеликою кількістю води. Не перевищуйте вище рекомендовану добову дозу.

Тривалість застосування: до 12 тижнів; в подальшому тривалість курсу узгоджувати з лікарем.

 

ЛИСТОК-ВКЛАДИШ до Ресвега®