Препарати для гігієни повік від Лаборатуар Теа (Laboratoires Théa)
Top
Препарати

ГІГІЄНА ПОВІК

Laboratoires Thea спеціалізується на офтальмологічній продукції та є піонером в області стерильних препаратів без консервантів.

Департамент досліджень та розробок компанії Лаборатуар Теа продовжує запроваджувати інновації щодо технології Steri – Free для забезпечення виробництва стерильного гелю без консервантів для повік.

Технологія Steri-Free поєднує в собі 3 інноваційні та ексклюзивні процеси:

1. Рецептура, що не містить агресивних інгредієнтів і забезпечує хорошу переносимість. Активні інгредієнти гелю обрані завдяки їхній ефективності.

2. До відкриття туби стерильність гелю, що не містить консервантів, забезпечується завдяки інноваційним технологічним процесам, проведеним у стерильних умовах.

3. Стерильність після відкриття забезпечується завдяки новій інноваційній упаковці – тубі PolydoseTM Airless (багатодозова туба з безповітряним дозатором), що зберігає гель стерильним, без консервантів протягом усього часу його використання.

Теагель® – стерильний гель для щоденної гігієни повік та вій.

Гіпоалергенний, протестований під контролем офтальмологів.

Не містить консервантів, парабенів.

Блефаклін® – стерильні серветки для щоденної гігієни повік та чутливої шкіри.

Серветки зволожені очищувальним лосьйоном з дуже хорошою переносимістю, без консервантів. Можна застосовувати для дітей від 3 місяців.

ЛИСТОК-ВКЛАДИШ доТеагель®

ЛИСТОК-ВКЛАДИШ до Блефаклін®