Про компанію Лаборатуар Теа (Laboratoires Théa) та філію в Україні
Top
Компанія

Про компанію Théa

Théa – провідна незалежна європейська компанія, створена в 1994 році в місті Клермон-Ферран (Франція). Спеціалізується на розробленні й виробництві офтальмологічних препаратів.

О Компании

Théa реалізує свої продукти в понад 75 країнах світу, переважно в Європі, Африці, Північній і Південній Америці, а також на Далекому Сході, зокрема в Японії та Кореї.

10 % від загального обороту компанії інвестується в інтенсивну науково-дослідну діяльність, результатом якої є численні досягнення в найважливіших галузях офтальмології.

Сьогодні Théa – лідер європейського ринку в таких галузях офтальмології, як вітамінно-мінеральні комплекси для очей і синдром «сухого ока».

У 2015 році Théa відкрила в Україні свою філію.

Як незалежна корпорація із приватним капіталом, Théa має намір і надалі продовжувати курс, завдяки якому вона досягла динамічного зростання й значних успіхів: керівництво, яке надає перевагу довгостроковим стратегіям, але при цьому не боїться сміливих досліджень та інновацій. Нещодавні досягнення в царині патофізіології, біотехнології та генетики прокладають шлях до нових способів лікування офтальмологічних захворювань. Théa безперервно інвестує кошти, щоб бути першопрохідцем у виробництві препаратів нових поколінь, зокрема для гігієни повік, для лікування таких захворювань, як глаукома, алергія, сухе око, інфекції очей та повік, а також заднього сегмента ока. При цьому пріоритетним є вдосконалення систем доставки препаратів без консервантів (наприклад, мультидозовий флакон ABAK®, технологія Steri-Free®).

На фото: Анрі та Жан-Фредерік  Шибре